Rigger Concert Crew
 

Rigging

Rigging

Nasza firma jest nowością na polskim rynku. Chcąc dorównać europejskim standardom zajęliśmy się profesjonalnie tematem Riggingu, który jest niezbędnym elementem podczas przygotowywania eventów muzycznych , szczególnie tych, które są w dużej mierze produkcjami zagranicznymi.

Dzięki specjalistycznym umiejętnościom realizujemy prace na każdych wysokościach, w trudno dostępnych miejscach. Od fazy projektowania do realizacji. Nasi pracownicy zostali w tym celu przeszkoleni. Pracujemy na sprzęcie atestowanym, spełniającym normy bezpieczeństwa.

Regularnie współpracujemy z Halą Stulecia we Wrocławiu przy okazji odbywających się tam imprez. Możemy pochwalić się przygotowaniem takich widowisk muzycznych jak Celine Dion, Sensation White, Jean Michel Jarre, Trance Energy czy Lord of The Dance. Pozotałe nasze realizcje w osobnym dziale.

Regularnie doskonalimy swoje umiejętności na kursach riggerskich organizowanych na świecie. Interesujemy się regulacjami zastosowanymi przez inne państwa i stowarzyszenia. Celem naszym jest propagowanie bezpiecznego stylu pracy według zachodnich standardów.

 

 

W naszej galerii możesz obejrzeć zdjęcia z prac, jakie dotychczas wykonywaliśmy.

Idź do galerii

Nasza firma w prasie czyli wywiady i artykuły branżowe.

Rigging w prasie

Jesteś zainteresowany naszymi usługami albo masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami
 

Rigger Concert Crew

ul. Mewia 53
51-418 Wrocław
NIP: 895 114 12 53

Magazyn:
ul. Kościerzyńska 9

51-430 Wrocław

Daniel Kogut501 76 00 96

biuro @ rigger.pl


Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

© Copyright 2008-2020 by Rigger

Webdesign: Łukasz Jankowski